Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
15 квiтня
Завантажити ще

Єрмак: До Нового року командири з «Азовсталі» зустрінуться з родинами

Єрмак: До Нового року командири з «Азовсталі» зустрінуться з родинами
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Командири з «Азовсталі», звільнені з російського полону наприкінці вересня, продовжують проходити лікування у Туреччині. Влада України робить все для того, щоб вони до новорічних свят зустрілися з родинами, заявив у коментарі «Суспільному» голова Офісу президента Андрій Єрмак.

- Вони (командири Маріупольського гарнізону. – Ред.) в гарних умовах, продовжують проходити медичне вже не обстеження, а лікування. Відновлення, — розповів Єрмак.

Він додав, що військовослужбовці долучаються і співпрацюють з владою щодо роботи над списками людей, яких Україна повертає з полону.

- Тому що безпосередньо вони найкраще обізнані щодо людей, які перебували на "Азовсталі". Тому на постійному контакті. Це дійсно наші герої. Це люди, які увійшли в історію сучасної України і не тільки, але й всього світу, - наголосив Єрмак.

Бійців «Азову» звільнили 21 вересня. Тоді Україна обміняла Віктора Медведчука та ще 55 російських військових на 215 українських військових, з яких 108 - бійці "Азову", зокрема і командири.  Серед них Денис Прокопенко "Редис", Сергій Волинський "Волина", Святослав "Калина" Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко. Згідно з домовленостями, вони  до кінця війни будуть залишатись під протекторатом Ердогана.