Завантажити ще

Біля Головпоштамту в Києві зібралася черга за новою маркою «Херсон - це Україна»

Біля Головпоштамту в Києві зібралася черга за новою маркою «Херсон - це Україна»
Фото: Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»

Зранку у п’ятницю біля будівлі Головпоштамту зібралася черга за маркою «Херсон - це Україна». Про це повідомив “Вечірній Київ”. Марку, присвячена звільненню міста, почали продавати сьогодні, 9 грудня, у відділеннях "Укрпошти". 

- Вхід - по списках, в які люди записуються з самого ранку. Станом на дев’яту годину у переліку було близько 900 людей, а викликали до зали лише 350-тих. Друга черга - за спецпогашенням марки - стоїть всередині будівлі Головпоштамту, - розповіла журналістка видання Ольга Косова.

Цього разу спецпогашення відбувається одночасно у Києві та Херсоні. У столиці автор ескіза, художник із Запоріжжя Андрій Сагач, роздає автографи, а до Херсона поїхав голова "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Також лише сьогодні можна придбати конверт першого дня. На ньому зображений український солдат, який вкладає скибочку кавуна з Херсоном назад в Україну. 

Конверт та марка «Херсон — це Україна». Фото: Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»

Конверт та марка «Херсон — це Україна». Фото: Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»

Конверт першого дня. Фото: Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»

Конверт першого дня. Фото: Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»

Довідка

Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський 11 листопада анонсував випуск та передзамовлення марки «Херсон - це Україна». У цей день у місто зайшли ЗСУ. 7 грудня "Укрпошта" повідомила, що штемпель «Перший день» діятиме 9 грудня в поштамтах Києва та Херсона. 

Марки зі скибкою кавуна надрукували накладом 900 000 штук. Майже 40% було розкуплено в перші дні за передзамовленням. Один клієнт може купити на одне замовлення не більше п’ять маркових аркушів, два конверти «Перший день», десять конвертів та десять листівок. 

Придбати поштовий випуск «Херсон – це Україна!» можна з 9 грудня у відділеннях "Укрпошти" та на маркетплейсах eBay і Amazon. У онлайн-магазині "Укрпошти", на Рrom, Kasta і Rozetka буде можливість замовити лише конверти та листівки «Херсон – це Україна!», магніти, а також тематичні світшоти.