25 березня
Завантажити ще

Залужний привітав ЗСУ зі святом: Гордий бути вашим головнокомандувачем

Залужний привітав ЗСУ зі святом: Гордий бути вашим головнокомандувачем
Фото: facebook.com/CinCAFU

У вівторок, 6 грудня, Україна відмічає День Збройних Сил України. В цей день головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний побажав побратимам швидкого відновлення пораненим, сил і стійкості  тим, хто в строю, та натхнення і радості всім воїнам.

- Про що я думаю, а точніше, про кого я думаю у День Збройних Сил України?  Передусім про полеглих побратимів і посестер та про їхні сімʼї. Ці думки крають моє серце як Головнокомандувача і як батька, чоловіка та сина. Вони змушують повсякчас озиратися на пройдений нами шлях довжиною в майже 9 років. Це шлях воїнів, шлях людей, які мають сміливість і гідність обрати свободу. Він залитий кровʼю, сповнений страждань і болю. Але саме він веде нас уперед, щоб помститися і перемогти. Не залишає місця для страху чи зневіри, - відзначив Залужний у своєму зверненні до бійців, розташованому на фейсбук-сторінці Головнокомандувача ЗСУ.

Він наголосив, що кожного дня, усвідомлюючи ціну, яку українці платят за свободу, збирає «всю волю в кулак, щоб вистачило сил здолати агресора і відбити в нього бажання будь-коли в майбутньому посягати на нашу свободу».

- Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі. Міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію. Серця українських воїнів бʼються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу. Дорогі солдати, сержанти й офіцери, працівники і ветерани Збройних Сил! Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим Головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас і в нашу Перемогу, - наголосив Залужний.

Україна відзначає День ЗСУ з 1991 року – тоді був ухвалений Закон "Про Збройні Сили України", а у 1993 році цей день зробили святом.