Завантажити ще

У Краматорську 370 багатоповерхівок залишилися без опалення через перебої з електрикою

У Краматорську 370 багатоповерхівок залишилися без опалення через перебої з електрикою

Внаслідок перебоїв електроенергії влада Краматорська змушена була спустити воду в системі опалення 370 багатоповерхових житлових будинків. Про це заявив мер міста Олександр Гончаренко у своєму Фейсбуці.

– Ситуація не проста. У зв'язку з перебоями електроенергії та мінусовою температурою повітря, щоб уникнути заморожування комунікацій, довелося спустити воду в системі опалення 370 багатоквартирних будинків, - написав Гончаренко.

За його словами, зараз у процесі задіяні всі бригади та фахівці екстрених служб Краматорська. Міський голова не виключає, що до ранку вдасться проблему усунути.

Наприкінці листопада після чергової російської атаки без опалення залишився Ладижин Вінницької області. Тоді противник обстріляв місцеву ТЕС, яка була єдиним постачальником тепла до міста. В результаті без тепла залишилося 18 тисяч мирних городян, а місцева влада оголосила надзвичайну ситуацію військового характеру в Ладижині. 1 грудня фахівцям вдалося запустити опалення до будинків.

Напередодні про можливу таку ситуацію попередив киян і мер столиці Віталій Кличко. Він не виключає, що у разі російських обстрілів інфраструктури Києва в холодну пору доведеться злити воду із системи опалення, яку буде складно подати до весни. В результаті місто може залишитись без опалення.