26 березня
Завантажити ще

Факт. У сучасному світі неможливо обійтися без знання англійської мови

Факт. У сучасному світі неможливо обійтися без знання англійської мови

У світі практично неможливо обійтися без знання англійської. Всі знають, що це - мова всесвітнього спілкування і багатьом сьогодні вона необхідна як повітря.

Однією з англійських потрібен для роботи або навчання, іншим – для поїздок за кордон, хтось хоче легко спілкуватися з друзями, які живуть в іншій країні, а хтось просто хоче опанувати мову для саморозвитку.

Існує безліч варіантів для освоєння мови, і для цього зовсім не обов'язково сідати знову за шкільну парту та зубрити нудні підручники. Давайте пройдемося за найкращими на сьогодні курсами для самостійного навчання.

Курс Англійської Мова Для Початківців від Оксани Долинка (2в1: відео+аудіо курс)

Ідеально підходить для тих, хто хоче освоїти сучасну розмовну англійську мову з нуля.

Курс включає багато основних тем, які потрібні в щоденному спілкуванні.

Автор курсу Оксана Долинка – викладач із 10-річним стажем, якість її знань доводить сертифікат Кембриджу та понад 65000 тисяч позитивних відгуків її учнів. Зверніть увагу на її канал на YouTube, де вже понад 1 мільйон передплатників, там ви можете переконатися, як проходять заняття з Оксаною, нудьгувати вам точно не доведеться.

Цікаво й те, що у створенні цього курсу брали участь і носії мови, а це означає, що ви навчитеся розуміти правильну вимову, а Оксана пояснить усі нюанси мови та граматики.

У процесі навчання ви зможете:

  • розуміти англійську мову;
  • вести бесіди на різні повсякденні теми;
  • освоїти англійську граматику, включаючи часи та інші важливі конструкції;
  • познайомтеся з фразами, які можуть стати в нагоді в будь-якій ситуації.

А головне, купленим курсом можна буде користуватися протягом 24 годин на добу цілий рік! Ще дуже важливо відзначити, що авторка курсу, Оксана Долинка, використовує свою власну методику, яка допомогла вже тисячам учнів заговорити англійською.

Зручність та ефективність цього курсу обумовлюється змістом відео та аудіоуроків, це означає, що ви можете проходити навчання у будь-який час та в будь-якому місці, наприклад, під час заняття спортом, прибирання вдома, на дорозі на роботу. Просто, легко, зручно, ефективно та захоплююче - це точно про курс "Англійська за 4 тижні 2 в 1" від Оксани Долинка.

«Effortless English» – Hoge – аудіокурс для початківців

За цим курсом можна займатися будь-коли, навіть під час поїздки в транспорті. Прослуховування простих оповідань поступово призводить до заучування важливих фраз та ідіом.

Адаптація до звуків незнайомої мови проходить легко, адже весь матеріал подається у порядку з поступовим ускладненням. Якщо в стенограмі щось виявляється незрозумілим, можна скористатися текстом зі словником, який додається до курсу. Всі матеріали цього самовчителя надаються англійською мовою, якщо ви тільки починаєте вивчати англійську, вам буде складно освоїти нові знання якісно.

"English Grammar in Use" - Murphy (підручник)

Існує вже кілька підручників Раймонда Мерфі. Відеоуроки до цього самовчителя можна знайти на YouTube.

Вивчення мови починається з азів. На початковому етапі практично підібрано лексику, в основному – це найнеобхідніші слова.

Пояснення короткі, без води, багато схем та картинок. З кожним підручником матеріал ускладнюється. Ці самовчителі можуть бути корисними студентам, які освоюють граматику англійської мови. Цей ресурс теж відсутня російськомовна версія, тому можуть бути складнощі з розумінням навчального матеріалу.