29 травня
Завантажити ще

СБУ проводить обшуки у приміщеннях УПЦ (МП) на Полтавщині

СБУ проводить обшуки у приміщеннях УПЦ (МП) на Полтавщині

Співробітники Служби безпеки України та Нацполіції 5 грудня провели контррозвідувальні заходи у храмах та приміщеннях УПЦ (МП) у Полтавській області. Про це повідомляє сайт спецслужби.

Силовики спільно з представниками нацполіції відвідали Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир Полтавської та Миргородської єпархії УПЦ і єпархіальне управління Кременчуцької та Лубенської єпархії УПЦ. Обшуки в їхніх приміщеннях проводились у рамках системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб у нашій державі.

- Враховуючи збройну агресію Росії, ці заходи проводяться у тому числі для виключення використання релігійних громад як осередку "руського миру" та захисту населення від провокацій і терористичних актів, - зазначили в СБУ. - За безпосередньою участю представників церкви правоохоронці проводять огляд території і приміщень для виявлення осіб, причетних до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу.

Фото
Фото
05 Грудня 202213:43

2 грудня співробітники Служби безпеки України провели обшуки в установах УПЦ (МП) у Закарпатській, Рівненській та Житомирській областях. На території єпархій правоохоронці знайшли прокремлівську літературу, нацистську символіку, «вчення про сатанізм» і тексти молитов за московського патріарха Кирила.