Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Київ та чотири області повертаються до планових відключень світла

Київ та чотири області повертаються до планових відключень світла

З 5 грудня у Києві, Київській, Донецькій, Одеській та Дніпропетровській областях вводять стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Про це заявили у прес-службі "ДТЕК".

– З 5 грудня повертаємось до графіків стабілізаційних відключень. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому просимо з розумінням ставитись до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергетичної системи України, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в компанії, енергетики роблять все можливе, щоб повністю відновити енергосистему нашої країни та мінімізувати відключення електроенергії.

Через масовані атаки Росії по Україні ряд наших енергетичних об'єктів отримали значні пошкодження. В результаті сотні міст та сіл залишилися без світла. Енергетики продовжують відновлювальні роботи, щоби повернути українську енергосистему до стабілізації. Напередодні в "ДТЕК" заявили, що повернення до планових відключень електроенергії відбудеться після збільшення потужностей у системі та відсутності нових обстрілів. На це потрібно кілька тижнів.

Фото: t.me/dtek_ua

Фото: t.me/dtek_ua