25 березня
Завантажити ще

Київ збільшив ліміт на споживання електроенергії

Київ збільшив ліміт на споживання електроенергії
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Київ збільшив ліміт на споживання електроенергії. Столиця поступово наближається до планових вимкнень. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Водночас у місті почастішали аварії в енергосистемі. За словами Сергія Коваленка, гендиректора YASNO, для цього є кілька причин. Перша - городяни починають включати в розетки все, щойно подається світло. Автоматика вибиває через перепади напруги. Друга – погода. Містяни продовжують користуватися електрообігрівачами. Вони створюють велике навантаження на мережу.

- Ми просимо киян, не вмикайте відразу всі електроприлади у вашому будинку. Миттєве пікове навантаження негативно впливає на енергосистему. Тільки економне споживання наблизить нас до планових відключень, – зазначив він.

Раніше Коваленко говорив, що в Києві може бути ухвалено рішення про знеструмлення будинків, які знаходяться на одній лінії з об'єктами критичної інфраструктури і раніше не відключалися. Він нагадав, що перелік об'єктів критичної інфраструктури визначає місцева влада. До їхніх ліній підключено деякі житлові будинки.