Завантажити ще

Детальний гороскоп на 2023 рік для всіх знаків зодіаку

Детальний гороскоп на 2023 рік для всіх знаків зодіаку
Фото: Photo by form PxHere​

Астрологи пророкують, що 2023 рік принесе кожному знаку зодіаку свої сюрпризи та подарунки. Для багатьох цей рік стане вирішальним як у кар'єрі, так і в особистому житті. Але початку доведеться пройти випробування - без труднощів не буває перемоги. Загалом, 2023 рік астрологи вважають вдалим щодо грошей, благодійності. Навіть початок року – ретроградний Меркурій – не затьмарить нічого та й закінчиться швидко, 18 січня. А остання чверть року принесе знакам зодіаку фізичне та моральне зцілення. Як то кажуть, поживемо – побачимо!

Овен

Пам'ятаєте, як у 2022 році ви практично весь час перебували в сум'ятті та нерозумінні – а що далі? Швидше за все, це стосувалося когось із близьких членів вашої родини чи вашої кар'єри. Сміємо потішити: на початку 2023-го ситуація почне прояснюватись. З'явиться нова енергія та розуміння, куди рухатися. Все, що раніше було ненадійним і хитким, тепер зміцниться, щоб стати фундаментальним. Порийтесь в пам'яті і згадайте пару мудрих порад вашої бабусі - вони вам знадобляться.

Тілець

Трохи тимчасової самотності не зашкодить вашим шлюбним чи партнерським стосункам. Усього пара-трійка місяців – і почуття спалахнуть із новою силою. Якщо ваші стосунки в 2023 році тільки-но починаються, не підганяйте події і дійте мудро. Придивіться до обранця чи обраниці, нехай приховані переваги та недоліки вашого партнера виявлять себе. Взагалі, «не поспішайте» пристосовуватись не лише до амурної сфери життя, а й до всіх взаємин у принципі – родинних, робочих, дружніх.

Близнюки

Останнім часом ви надто багато енергії витратили на інших людей або вирішення проблем, які інші люди вам створювали. Найімовірніше, це було з грошима, і як наслідок – з довірою. Протягом 2023 року головну роль у вашій долі відіграватимуть або свекруха, або онук, тому варто прислухатися до їхніх слів. Якщо таких родичів у вашій лінії немає, то просто акцентуйте увагу на те, що говорять і пропонують вам діти (устами немовляти глаголить істина) і люди похилого віку (життєвий досвід). Особливої уваги Близнюків вимагатимуть справи, пов'язані з освітою, якимись юридичними процедурами та закордоном.

Рак

У першій половині 2023 року Раки будуть більш сильно і вдало зосереджені на питаннях просування кар'єрними сходами. Хороші стосунки з авторитетними людьми поза домом або роботою допоможуть вам закріпитися на високій сходинці. Якщо ви хочете справити на когось враження, то 2023-й вам на допомогу. У лютому події можуть бути досить емоційно вимотуючими, але вони допоможуть досягти поворотного моменту у відносинах і нарешті розібратися, хто має рацію, а хто ні. Але не перетворюйте з'ясування цього факту на істерики та розбірки, інакше все зіпсуєте.

Лев

Наприкінці 2022 року Лев зробив важку роботу, щоб створити собі фінансовий щит. Цим він продовжуватиме займатись і частину 2023-го. Чи це, чи яскраве лев'яче забарвлення неодмінно приверне до вас увагу, і ви часто будете опинятися під прицілом пильних очей і гострих розмов. Не тушуйтесь, так і має бути. Спробуйте приховати збентеження під дотепністю та легким фліртом. До речі, любовні стосунки вимагатимуть від Левів гнучкості у всіх сенсах цього слова. Якщо стоїть завдання зберегти кохання, доведеться крутитися та викручуватися.

Діва

У 2022 році до вас прийшло усвідомлення чогось, що не давало вам спокійно жити довгі роки, а тепер стало зрозумілим. Це усвідомлення сильно вплине на ваше повсякденне життя і безпосередньо пов'язане з роботою, навчанням або здоров'ям. Товсті натяки на те, що настав час щось змінити саме в цих сферах свого життя, повинні підштовхнути вас до істотних змін своїх звичок. Подбайте про своє тіло, інакше занедбаність форми може призвести до втрати якості змісту. Навчіться говорити «ні» шкідливому. І це не лише про цукор.

Терези

Вся увага та вільний час Терезів будуть віддані особистому життю та сім'ї, навколо якої будуватиметься все життя представників цього знаку зодіаку у 2023 році. Розкрийте очі ширше, відкиньте емоції та довіряйте фактам, лише фактам щодо ваших партнерів та дітей. Особливо у лютому. Все навколо говорить про те, що ви не відразу зможете зрозуміти причини та мотиви вчинків людей, які здаватимуться вам дуже дивними. Але прийде весна, і ви зможете розібратися, нарешті, що відбувається, і влітку просто гарненько відпочити.

Скорпіон

Початок року не віщує будь-яких потрясінь Скорпіонам. Вся бурхлива енергія Всесвіту закрутить його ближче до квітня, та так, що він зрозуміти не зуміє, що сталося. Завирує скрізь - і в особистому житті, і на роботі. Схоже, що друга половина 2023 року буде дуже напруженою на домашньому фронті. Темп життя зросте, стане більш гарячковим, ніж зазвичай, на багатьох Скорпіонів чекає переїзд. Хвилюватися і переживати не варто, це лише збовтування склянки з вашим застійним життям, в якому ви так затишно булькали, як жаби в теплому болоті. Вперед, на вас чекають великі справи!

Стрілець

Рік не буде спокійним, особливо на початку. Ні, стихійного лиха чекати не варто, але робота завантажить Стрільців по саму маківку. Замість того, щоб обурено кричати, краще розплануйте та організуйте все, що можна розпланувати та організувати. Діючи за графіками та планами, можна уникнути імпульсивних втрат. Навколо Стрільців у 2023 році з'явиться дуже багато уразливих людей, тому варто бути обережнішими у спілкуванні з малознайомими колегами чи сусідами. Просто йдіть у фарватері і не вигадуйте інших шляхів. Встигнете ще покрутитися вертлявим дельфіном у житейському морі, але ближче до кінця 2023 року.

Козеріг

З початку 2023 року Козероги навчатимуться. Одні – ефективному спілкуванню з оточуючими, інші – як використовувати наявні ресурси, особисті та суспільні. Щодня або щомісяця Козерог відкриватиме для себе щось нове: виявляється, існують ще й інші думки, крім вашої, а якщо вчасно замовкнути, можна почути безліч корисних речей. А якщо поговорити щиро з братом чи сестрою, цей момент стане переломним у вашому житті, і, безумовно, на краще. Особливої уваги до себе вимагатиме транспорт, у тому числі й особистий автомобіль. Не ставте собі жодних надзавдань, цього року ви тільки слухаєте і слухаєте сказане.

Водолій

Щодня нового 2023 року прискорюватиметься життя, тож вечірні вогні запалюватимуться для Водоліїв дуже несподівано. Адже вони не встигнуть, як то кажуть, і оком моргнути. Занепокоєння з цього приводу наростатиме, щоб у червні виплеснутися фонтаном емоцій. Розуміємо, у глибині душі у вас засів страх за своє майбутнє. Зірки передбачають, що цього року все буде добре: позитивні новини не забаряться, а мандрівників вони можуть осягнути в найнесподіваніших місцях. Вірте в себе і не зменшуйте темп, ви практично вже біля мети. Але й не женіться на надзвуковій швидкості, таку старанність ніхто не оцінить, а «моторчик» можете надірвати.

Риби

Якщо ви почуваєтеся трохи розгубленими і невпевненими в тому, що рухаєтеся в потрібному напрямку, то наберіться мужності і прийміть як факт – не в тому. Точніше, ви вже в тій точці, де готові повернути в непотрібний вам бік. Зірки рекомендують Рибам пригальмувати та озирнутися. Наприкінці січня можете стартувати, якщо вже відпочили і підзарядилися. Швидше за все, ви трохи зміните свій маршрут. Не лякайтеся, коли про себе дасть знати друг або знайомий, якого ви так давно не бачили, що вважали його за померлого або зниклого. Важко сказати, чи ця зустріч буде корисною, але яскравою – це точно. У особистих відносинах зав'язуються бутони справжньої пристрасті, але не треба летіти вперед на всіх парах: амурні справи не терплять метушні.

Новини по темі: Гороскоп Аст рологии