29 сiчня
Завантажити ще

Служба судової охорони запустила перший подкаст на основі реальних кримінальних справ

Служба судової охорони запустила перший подкаст на основі реальних кримінальних справ
Фото: facebook.com/SSOcentral

Служба судової охорони (ССО) і Консультативна місія ЄС (КМЄС) в Україні запустили подкаст «ССО: Слухай судову охорону», у якому розповідають про гучні кримінальні справи. Про це "КП в Україні" повідомили у пресслужбі ССО.

Перший випуск присвячений судовому розгляду справи про масове вбивство у Житомирській області у 2020 році. Тоді місцевий житель розстріляв сімох людей, що приїхали на відпочинок. З подкасту можна дізнатися, шо відбувалося під час судових засідань.

Всі історії розказані чинними співробітниками ССО, які були присутні під час судових засідань. Перші чотири серії подкасту викладені у безплатному доступі на Sound Cloud, у соціальних мережах ССО, а також на ресурсах партнерів проєкту.

ДОВІДКА

Служба судової охорони (ССО) – це державний орган, що був створений у 2019 році та займається підтримкою громадського порядку у суді; запобігає проявам неповаги до суду та припиняє такі прояви; охороняє приміщення й інше майно судів, органи судової влади; забезпечує державний захист суддів, працівників апаратів судів та їхніх родин, а також гарантує безпеку учасників судового процесу.

Консультативна місія ЄС (КМЄС) в Україні — створена у 2014 році цивільна місія Європейського Союзу. Метою діяльності місії є сприяння державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

Новини по темі: Кримінальну справу