6 лютого
Завантажити ще

У Ладижині Вінницької області 18 тисяч мешканців залишаються без опалення

У Ладижині Вінницької області 18 тисяч мешканців залишаються без опалення
Фото: УНИАН

У місті Ладижині на Вінниччині стабілізувати ситуацію з опаленням у будинках ще не вдалося. У місті запроваджено надзвичайну ситуацію воєнного характеру через те, що без опалення залишилося 18 тисяч мешканців міста. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

- Після ракетних ударів 23 листопада Ладижинську ТЕС було зупинено. Це було єдине підприємство, яке надавало тепло у Ладижині... Необхідно створювати нову систему альтернативного опалення. Міська влада не в змозі це зробити за короткий термін, тому військова адміністрація шукає можливості якнайшвидше забезпечити теплом мешканців Ладижина. Вирішуємо технічні питання щодо нової котельні. Питань із фінансуванням немає. Є лише з терміном виготовлення специфічних агрегатів – потрібен певний час, - розповів він.

Борзов також додав, що наразі підрозділи ДСНС розгортають у місті додаткові пункти обігріву. Евакуювати мешканців Ладижина не планують, додав він.

Після російських атак 23 листопада по критичній інфраструктурі більшість областей України залишилися без електро-, водо-, теплопостачання та зв'язку. Того дня атак РФ зазнали житлові будинки, ТЕЦ, ТЕС та електропідстанції у Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях.

Новини по темі: Опалення Вінниця