20 травня
Завантажити ще

На ЧС-2022 вболівальник у футболці "Save Ukraine" перервав матч Португалія - Уругвай

На ЧС-2022 вболівальник у футболці
Фото: Getty Images

Матч  Португалія - Уругвай на Чемпіонаті світу з футболу довелося перервати через фаната, що вибіг на поле, на знак підтримки України, ЛГБТ-суспільства та жінок Ірану. Про це пише "Суспільне".

Як пише видання, інцидент стався на 51-й хвилині поєдинку. На поле вибіг колишній футболіст, італієць Маріо Феррі у футболці з написами "Save Ukraine" (Збережіть Україну) та "Respect for Iranian Women" (Повага до жінок Ірану). У руках протестувальника був прапор у кольорах веселки, що символізує підтримку ЛГБТ-спільноти. У результаті гру довелося зупинити - після того, як фаната вивели з поля, поєдинок продовжився.

Подібні акції Маріо Феррі проводить не вперше. У 2010 році у фіналі чемпіонату світу він також вибіг на ігрове поле під час поєдинку між "Інтером" та "Мазембе", а у 2014 році повторив інцидент під час матчу Бельгія – США на чемпіонаті світу у Бразилії. 2020 року скандал навколо Феррі нашумів через порушення правил перебування вболівальників під час проведення ігор в Італії, введених через коронавірус.

З початку російського вторгнення італієць активно допомагає українцям. З перших днів війни Маріо зголосився працювати волонтером у нашій країні. Ексфутболіст допомагав перевозити українців в західноєвропейські країни.

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images