Завантажити ще

Олег Крот придбав 800 рятувальних жилетів для військових моряків

Олег Крот придбав 800 рятувальних жилетів для військових моряків

Про покупку відзвітувала ГО «Фундація Течія», яка є частиною холдингу TECHIIA. Перші 500 рятувальних жилетів уже використовують у Військово-морських силах ЗСУ, ще 300 – в дорозі до України. Загальна вартість покупки – 2,1 млн грн, це понад $57 тис.

- Внаслідок ворожої атаки по судну військових може викинути у воду. Якщо хтось з них втратив свідомість чи отримав контузію, на жаль, він втоне, навіть не прийшовши до тями. Натомість рятувальний жилет втримає постраждалого на воді, і його зможуть врятувати побратими. І про такі позитивні кейси з нашими жилетами нам уже розповідали військові, – пояснює Олег Крот, керівний партнер холдингу TECHIIA та директор ГО «Фундація Течія».

Додатково рятувальний жилет оснащений світловідбивними смугами та сигнальним свистком, що полегшить пошуки постраждалого.

- Відколи ми отримали жилети – вони завжди з нами:  під час тренувань, навчань та під час виконання бойових завдань. Вони справді допомагають рятувати життя наших військових. А саме життя для нас – найбільша цінність, – коментує Олександр Б., позивний «CAP», капітан першого рангу ВМС ЗСУ.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та передала Силам оборони України бронежилети, шоломи, дрони, генератори, засоби звʼязку, оптику загальною вартістю понад $21 млн. Крім цього, керівний партнер холдингу TECHIIA Олег Крот придбав для захисників України необхідних речей на майже $40 млн.