Завантажити ще

На звільнених територіях Херсонщини відкрили поштові відділення

На звільнених територіях Херсонщини відкрили поштові відділення
Фото: facebook.com/ukrposhta

Укрпошта відкрила свої відділення на звільнених від російських військ територіях Херсонщини. Про це повідомив голова Херсонської ОВ Ярослав Янушевич.

Із суботи, 26 листопада, в області відновили роботу поштові відділення: 73481 – Зеленівка; 75024 - Чорнобаївка; 75000 – Білозерка, повідомив він. А вже з понеділка жителі регіону матимуть змогу отримувати посилки.

- З 26 листопада відділення працюють на видачу пенсій, а з 28 можна буде відправляти та отримувати посилки, а також купити продукти та товари першої необхідності. Ще до 5 населених пунктів приїде пересувне відділення поштового зв'язку. Жителям Херсонщини виплатять пенсії та нададуть поштові послуги у Наддніпрянському, Інженерному, Степанівці, Приозерному та Камишанах, – повідомив голова ОВА.

З початку війни в Україні Херсона було тимчасово захоплено російськими окупантами. 9 листопада ворожі війська заявили про звільнення з міста на лівий берег, а 11 листопада до Херсона увійшли українські захисники. Перед втечею росіяни знищили критичну інфраструктуру зв'язок, електрику та інші важливі об'єкти. Наразі там проводять відновлювальні роботи українські фахівці. У місті вже запустили українське телебачення, мобільний зв'язок та інтернет.