Завантажити ще

Енергетики відновили більше 70% електропостачання в країні

Енергетики відновили більше 70% електропостачання в країні
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на 11:00 25 листопада енергетики забезпечили понад 70% потреб споживання в країні. Як повідомили в «Укренерго», першочергово подано живлення на об’єкти критичної інфраструктури в усіх областях: котельні, газорозподільчі станції, водоканали, очисні споруди, в деяких регіонах працює громадський електротранспорт.

Наразі атомні станції набирають потужність. Забезпечено живлення потреб Запорізької атомної станції. Попри отримані після ракетних обстрілів ушкодження працюють тепло- та гідроелектростанції, теплоелектроцентралі, підключилась до роботи частина «зеленої» генерації.

Продовжуються роботи з відновлення живлення побутовим споживачам. Темпи відновлення сповільнюються через складні погодні умови: сильний вітер, дощ та мінусова температура вночі додають до пошкоджень, завданих російськими ракетами, обмерзання та пориви проводів у розподільчих мережах (обленерго). Та ремонтні бригади «Укренерго» разом із колегами з обленерго працюють цілодобово.

- Проте дефіцит електроенергії в системі зберігається. Наразі це 30% від загального обсягу споживання. У зв’язку з цим в усіх областях України введені і планові, і аварійні графіки обмеження споживання. Просимо українців пам’ятати: якщо в будинку немає світла, це означає, що саме в цей момент працюють ремонтники,- наголосили в «Укренерго».

Україна залишилась без світла після сьомої масованої ракетної атаки РФ, що сталася 23 листопада. Ворог поцілив по країні 67 ракетами, 51 з яких були збиті силами ППО. Вцілілі снаряди влучили у об’єкти енергопостачання.