Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

15 тисяч військових безкоштовно прооперують в рамках програми #ВрятуйКінцівку

15 тисяч військових безкоштовно прооперують в рамках програми #ВрятуйКінцівку
Фото: прес-служба

В Україні стартувала Національна програма #ВрятуйКінцівку, яка передбачає проведення 15 000 операцій на кінцівках завдяки зібраному Першому медичному мільярду. Її ініціатором є Міжнародний благодійний фонд “Здоров'я українського народу” за підтримки Інституту травматології та ортопедії НАМН України, Української асоціації ортопедів-травматологів та Кафедри ортопедії та травматології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

- Сьогодні вся країна донатить на дрони. Але кожного дня з фронту та атакованих міст до лікарень поступають сотні поранених. Понад 70% травм – це травми кінцівок! Якщо не врятувати руки й ноги наших бійців та цивільних  зараз, держава та суспільство отримає десятки тисяч людей з інвалідністю. Середня вартість лікування кінцівки, за умови її збереження, становить в межах 60 000 - 70 000 грн. Ми закликаємо всіх українців взяти участь у зборі Першого медичного мільярда. Це допоможе повести 15 тисяч операцій пораненим, допоможе зберегти їх кінцівки та повернути до життя, - розповів президент МБФ “Здоров’я українського народу” Сергій Сошинський. 

Як стверджують спеціалісти, при якісному лікуванні до 65% поранених можуть повернутися в стрій, а при професійній реабілітації більшість вилікуваних - до більш повноцінного життя у суспільстві.

Для реалізації програми вже сформована Експертна рада, куди увійшли понад 60 найкращих лікарів-ортопедів та реабілітологів України. Кожен складний випадок травми буде винесено на розгляд експертів програми, найважчі – на національні консиліуми, за результатами яких буде призначене лікування та конкретний медзаклад, який візьметься його оперувати. Найскладніші операції будуть проводитись на базі Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

ЯК ДОПОМОГТИ

Підтримати програму можна за посиланням: https://houp.org/uk/medical_billion/

ДОВІДКА

Міжнародний благодійний фонд «Здоров'я українського народу» заснований у 2009 році та впроваджує лідерські та інноваційні програми для покращення якості, доступності та безпечності медичних послуг. 

Президентом фонду є Сергій Сошинський – український громадський діяч у галузі медицини, радник Міністра охорони здоров’я з питань освіти, науки та інновацій, співголова Оргкомітету «Національної Медичної Премії».

Серед реалізованих проєктів фонду Програма Національна медична премія, Програма «Зірки за здоров'я», Банк благодійних подарунків, Програма «Лікарням від Серця», Програма «Доброволець Добрих Справ», Акція «Крок до життя», Проєкт «Інформатика та медицина», Проєкт «Вечірня Школа Фандрейзингу», Благодійна акція «Вітамінки для дитинки» та інші.