Завантажити ще

В Інституті серця без світла прооперували дитину, а у Черкасах пересадили нирку

В Інституті серця без світла прооперували дитину, а у Черкасах пересадили нирку
Фото: facebook.com/Heart.Institute.Kyiv

Масовані бстріли з боку російських окупантів залишили без електрики більшу частину України, що спричинило критичні ситуації на різних підприємствах та установах. Одна з таких сталася у київському Інституті серця, де під час операції дитині на серці зникла електроенергія. Хірурги навіть за таких умов зробили свою роботу.

Відео із цієї операції, яка проводилася у темряві, опублікував директор Інституту серця Борис Тодуров. На кадрах видно, що лікарям доводиться підсвічувати операційний стіл усіма доступними засобами.

- Ніч проведемо у клініці, треба контролювати ситуацію. Дякую всім співробітникам за злагоджену та самовіддану роботу. У цій нестандартній ситуації ми не втратили жодного хворого, – написав Борис Тодуров.

Про ще одну складну операцію черкаських лікарів в умовах блекауту розповіли в Офісі президента. Без світла хірурги провели дві операції з пересадки нирок.

- У Черкаському обласному онкоцентрі зробили дві операції із пересадки нирок. Лікарня під час цього перейшла у режим роботи на генераторах, – повідомив Кирило Тимошенко.

Внаслідок вчорашніх обстрілів з боку окупантів у багатьох областях України практично на добу зникла електрика. Десять людей загинули.

Новини по темі: Медицина блекаут