Завантажити ще

У Києві розпочали боротьбу з ожеледицею - городян просять бути обережними

У Києві розпочали боротьбу з ожеледицею - городян просять бути обережними
Фото: kyivcity.gov.ua

Через погіршення погодних умов у Києві утворилася ожеледиця. Дороги міста наразі обробляють 192 одиниці техніки «Київавтодору» та керуючих компаній. Про це повідомляє пресслужба столичної міської адміністрації.

– Протягом ночі працювало 192 одиниці техніки «Київавтодору». Обробку вузьких тротуарів, зупинок громадського транспорту, сходів виконували 153 працівники у складі 27 бригад з ручного прибирання. Задіяно 10 одиниць техніки та 526 працівників «зеленбудів», до прибирання вулиць залучено 2700 працівників та 11 одиниць техніки керуючих компаній, - йдеться у повідомленні.

Також у відомстві попередили, що у столиці збережуться складні погодні умови. У зв'язку із цим городян просять бути максимально обережними.

- Складні метеоумови зберігатимуться протягом дня. Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах, дотримуватися безпечної дистанції, не паркуватися на узбіччях доріг, щоб не заважати прибиральній техніці. Пішоходів просимо бути обережними і не забувати носити флікери у темний час доби, - наголосили у КМДА.

Всього з початку доби шляховики вже використали 9,6 тонни протиожеледної суміші для обробки столичних доріг. Протягом дня планується збільшення кількості працівників та техніки, яка оброблятиме вулиці.