25 березня
Завантажити ще

Голова "Укренерго": В Україні готові до можливого блекауту, "кінця світу" не буде

Голова
Фото: facebook.com/npcukrenergo

В Україні цілком можливий блекаут, але навіть повне відключення світла на деякий час не слід вважати "кінцем світла". Про це заявив в ефірі телемарафону голова "Укренерго" Володимир Кудрицький.

За його словами, не обов'язково, що блекаут в Україні відбудеться цього сезону. Адже якщо він і станеться, то одразу розпочнуться відновлювальні роботи, щоб повернути електропостачання українцям. За словами Кульчицького, важко спрогнозувати, якою буде тривалість блекауту, якщо він відбудеться, оскільки все залежатиме від характеру та ступеня пошкодження інфраструктури.

- Це може бути тривалість, порівняна з останньою масованою атакою, може бути довшою, може бути коротшою, - зазначив голова "Укренерго". - Зараз українські енергетики провели навчання та знають, як діяти у разі блекауту в Україні, щоб якнайшвидше все відновити.

Як зазначив Кудрицький, після останньої масованої атаки енергетичної структури України 15 листопада вдалося виконати ремонт, аби стабілізувати ситуацію. В останні дні відключати світло стали рідше, і ситуація поступово покращується.

- Як бачите, останні кілька днів відключення у нас планові. Відповідно, ситуація покращала. Однак, на жаль, без світла залишається більшість абонентів Херсонської області. Це найбільший пріоритет для енергетиків цього тижня, – зазначив він.

21 листопада у всіх регіонах України з 00:00 до 24:00 застосовуватимуться планові відключення електроенергії. Додаткові аварійні вимкнення не прогнозуються.