Завантажити ще

21 листопада по всій Україні продовжаться планові відключення світла

21 листопада по всій Україні продовжаться планові відключення світла
Фото: REUTERS

21 листопада у всіх регіонах України з 00:00 до 24:00 застосовуватимуться планові відключення електроенергії. Про це повідомляє Telegram " Укренерго".

- У вихідні дні нам удалося дещо пом'якшити обмеження споживання, незважаючи на різке похолодання. У понеділок, 21 листопада, додаткових аварійних відключень також не прогнозуються. Ми продовжуємо робити все можливе для повернення світла до ваших будинків, - повідомили в компанії.

Обмеження споживання – це наслідки ракетних атак РФ щодо енергосистеми України. Ремонтні бригади працюють цілодобово та без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світ українцям.

В "Укренерго" нагадали, що графіки планових відключень складають та застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням. Згідно із заявою, "Укренерго" не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які потрібно зменшити споживання.

З початку жовтня російські війська посилили обстріл по енергетичних об'єктах України. 15 листопада противник завдав найбільшого удару по нашій країні з початку війни. В результаті отримали пошкодження енергооб'єкти у низці регіонів. В "Укренерго" були змушені застосувати обмеження споживання електроенергії.