Завантажити ще

Бенксі показав, як створював графіті на зруйнованих будинках Київщини

Бенксі показав, як створював графіті на зруйнованих будинках Київщини
Фото: REUTERS

Знаменитий британський вуличний художник Бенксі підтвердив своє авторство малюнків на зруйнованих будинках Київської області. Відео своїх робіт в Україні та кадри з поїздки нашою країною Бенксі опублікував в Інстаграмі.

Бенксі оприлюднив зняті в листопаді цього року кадри з вулиць та свої малюнки. Художник показав процес створення своїх малюнків та як його команда спілкується з українцями. Під час розмови одна з жінок розповіла Бенксі, що на місці розбомбленого росіянами будинку колись був дитячий садок, а під час бомбардування Київщини там загинули люди.

Своє відео Бенксі підписав словами: "На знак солідарності із народом України". На відео відомого художника звучить "Червона рута" Володимира Івасюка.

Бенксі створив сім муралів у столиці та в постраждалих від війни пунктах Київської області. Серед них знаменитий стріт-арт із зображенням двох дітей, які гойдаються на металевій пастці для танків на Майдані Незалежності у Києві. У Бородянці на стіні він зобразив чоловіка, схожого на Путіна, якого хлопчик-дзюдоїст кидає на підлогу. А нещодавно у місті з'явився малюнок гімнастки, яка виконує стійку на руках.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Banksy (@banksy)

В Ірпені британський вуличний художник намалював гімнастку в шийному бандажі, яка виступає зі стрічкою над діркою на стіні. На іншому будинку, на жовтій стіні, намальована жінка у халаті, бігуді, у протигазі та з вогнегасником.