Завантажити ще

На Київщині школи перейдуть на дистанційку, а у Львові – скасують заняття

На Київщині школи перейдуть на дистанційку, а у Львові – скасують заняття

Після масованої атаки по Україні влада Київської області перевела всі школи на дистанційний режим навчання. Про це повідомляє прес-служба обласної військової адміністрації.

- Навчальні заклади Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі. Таке рішення було ухвалено з урахуванням ситуації в галузі безпеки у зв'язку з масованими ракетними атаками, які сталися 15 листопада, - йдеться у повідомленні.

Тим часом у Львові скасували на 16 листопада заняття у дитячих садках та школах, але в установах працюватимуть чергові групи.

- Зважаючи на складну ситуацію з електропостачанням, завтра, 16 листопада, занять у садах та школах не буде. Але вчителі та вихователі працюватимуть. Так що якщо ви не маєте з ким залишити дитину, то її можна привести до навчального закладу. Дітей у закладах забезпечимо перекушуванням, - написав мер міста Андрій Садовий у своєму Телеграм-каналі.

Масованого удару по Україні було завдано російськими військами 15 листопада. Росіяни випустили 18 регіонами близько 100 ракет. З них – більша частина була збита українськими силами. В результаті в ряді областей зазнали пошкоджень житлові будинки та енергетичні об'єкти, понад 7 мільйонів споживачів залишилися без світла.