19 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: вночі вдарить мороз

Прогноз погоди в Україні: вночі вдарить мороз
Фото: https://pixabay.com/users/arttower-5337/

Ловіть момент: завтра в Україні здебільшого сонячно, але й там, де хмарно, погода суха, без дощів та снігу. Останні ми згадали недаремно - негода насувається, і вона вже дуже скоро.

Найхолодніше 15 листопада на Донбасі, у Харкові, Сумах та Полтаві. Вдень тут до +5 градусів, а вночі триматимуться стабільні мінуси. У регіонах, що примикають до річки Дніпро, від Чернігова до Запоріжжя температура вдень +8, вночі +1…+2.

Починаючи від Житомира та Вінниці і до найзахідніших кордонів України температура зростає від +10… до +13. Вибиваються з ряду лише Івано-Франківськ та Чернівці - тут +7…+9 і небо похмуре.

На півдні також тримається непогана погода: +11… +12.

Хоча професійні метеорологи запевняють, що у середу на країну обрушиться холодний фронт, погода 15 листопада, на думку знавців народних прикмет, свідчить про інше. Так, швидкі холоди та заморозки має віщувати дощ, а його якраз і не буде.

Хоча, за іншими джерелами, похмура погода та дощ говорять про швидке потепління та грязюку на дорогах і обіцяють тепло до середини грудня.

Якщо продовжувати вірити в народні прикмети, то вид облисілих дерев за вікном пригнічує: якщо до цього часу листя повністю опало - наближається сувора зима.