23 травня
Завантажити ще

Нова Зеландія відправить своїх військових до Британії для навчання ЗСУ

Нова Зеландія відправить своїх військових до Британії для навчання ЗСУ
Фото: nzdf.mil.nz

Нова Зеландія відправить ще 66 військовослужбовців до Великобританії для навчання українських військових. Про це повідомляє сайт Збройних сил Нової Зеландії.

Командувач Об'єднаних сил Нової Зеландії контр-адмірал Джим Гілмор заявив, що з продовженням, оголошеним сьогодні урядом, персонал Збройних сил країни продовжуватиме відігравати свою роль у міжнародних зусиллях з підтримки оборони України після вторгнення Росії.

- Професіоналізм, самовідданість та цілеспрямованість нашого персоналу визнали наші партнери. І вони продовжуватимуть працювати з метою вплинути на здатність України захищатись, - заявив він.

Він уточнив, що для проведення навчання військовослужбовців Збройних сил України вирушить піхотна навчальна група чисельністю до 66 військовослужбовців ЗС. Розгортання має завершитись до 31 липня 2023 року.

Наразі 135 військовослужбовців NZDF направлені до Британії та Європи для підтримки оборони України. Сюди входять 120 військовослужбовців армії Нової Зеландії, які проводять навчання у рамках операції Interflex під керівництвом Великої Британії, яка навчає українських новобранців. Дві піхотні навчальні групи повернуться до Нової Зеландії у грудні. Основну частину третьої піхотної навчальної групи буде розгорнуто у січні, а навчання почнеться незабаром після прибуття до Британії.