6 лютого
Завантажити ще

У Херсоні вже запустили українське телебачення, незабаром з'явиться зв'язок

У Херсоні вже запустили українське телебачення, незабаром з'явиться зв'язок

Українські силовики та військовослужбовці вже розпочали стабілізаційні заходи у Херсоні та області. Фахівці наразі працють над відновленням мобільного зв'язку та інтернету, а у місті вже включили українське телебачення. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Щодо мобільного зв'язку та інтернету – я думаю, знадобиться кілька днів. Я маю для вас іншу новину. Я думаю, ви бачили, що росіяни підривали антени у Херсонській області, тож на Херсонщині і в місті Херсоні вже працює українське телебачення незважаючи на те, що антен там уже немає, - сказав Тимошенко.

За його словами, роботи над відновленням критичної інфраструктури у місті продовжуються. Також заступник голови ОП анонсував швидке повернення до міста органів місцевої влади.

Тим часом президент Володимир Зеленський опублікував відео, як херсонці святкують звільнення міста від російських окупантів. На кадрах видно, що містяни радіють приходу українських захисників та вигукують "ЗСУ!".