12 червня
Завантажити ще

40 хвилин гірською долиною: залізничне сполучення між Україною та Румунією відновлять у грудні

40 хвилин гірською долиною: залізничне сполучення між Україною та Румунією відновлять у грудні
Фото: t.me/miUkraune

Залізничне сполучення між Україною та Румунією відновлять на початку грудня. Про це 9 листопада повідомила “Укрзалізниця”.

- "Мармароський експрес" на кордоні між Україною та Румунією очікується вже на початку грудня. Маршрутом курсуватиме побудований в Україні комфортабельний регіональний поїзд ДПКр-3, - йдеться у телеграм-каналі компанії.

8 листопада “Укрзалізниця” здійснила перший пробний заїзд на відновленій ділянці Рахів - Ділове - Валя-Вішеулуй. Час у дорозі без урахування митних процедур складає близько 40 хвилин “мальовничою гірською долиною”. Прикордонний та митний контроль здійснюватиметься на борту поїзда при посадці у Рахові.

До Валі-Вішеулуй “Укрзалізниця” планує виконувати два рейси на день з можливістю пересадки пасажирів на поїзди румунської залізниці CFR. Від Валі-Вішеулуй щодня курсують поїзди до станцій Сігет, Клуж та Бухарест. 

Заступник Міністра інфраструктури України Мустафа Найєм також повідомив, що 10 листопада на українсько-румунському кордоні планується відкриття міжнародного автомобільного пункту пропуску Красноїльск - Вікову де Сус. 

Наразі Україна не має прямого залізничного сполучення з Румунією. Мармароський масив - гірський масив у Східних Карпатах, на території Румунії, Івано-Франківській та Закарпатській областей. 7 листопада з вокзалу Кишинева вперше за 24 роки вирушив прямий потяг до Києва. 

Фото: t.me/miUkraune

Фото: t.me/miUkraune

Новини по темі: Румунія Укрзалізниця