Завантажити ще

Без електропостачання залишаються понад 4 мільйонів українців

Без електропостачання залишаються понад 4 мільйонів українців
Фото: Reuters

Станом на сьогоднішній вечір в Україні знеструмлено понад 4 мільйонів споживачів із 14 областей та Києва. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Продовжуються ремонтні роботи і на всіх об'єктах енергетики, які постраждали від нещодавніх російських ударів. Цього вечора близько 4 млн українців у 14 областях та місті Києві відключено від електропостачання, - сказав Зеленський.

Водночас президент наголосив, що більшість споживачів знеструмлено не з аварійних причин, а згідно з стабілізаційними графіками.

- Я дякую всім нашим енергетикам, комунальникам, обласним адміністраціям, місцевого самоврядування – всім, хто повертає нашим людям передбачуваність життя навіть у таких умовах, - зазначив він.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що найскладніша ситуація з точки зору електроенергії в Україні зараз у Києві, Київській та Харківській областях. За його словами, у цих регіонах росіяни прицільно завдавали ударів по розподілу, намагаючись знищити магістральні лінії та підстанції. Зараз енергетики працюють над тим, щоб зробити графіки відключень більш передбачуваними для людей та бізнесу.