Завантажити ще

Цього року святкових заходів у Києві не буде, але головну ялинку встановлять

Цього року святкових заходів у Києві не буде, але головну ялинку встановлять
Фото: realist.online

Незважаючи на війну, у Києві традиційно цього року встановлять головну ялинку Україну. З місцем, де стоятиме новорічне деревце, місцева влада ще не визначилася, але підготовка до встановлення лісової красуні вже розпочалася. Про це пише "Realist".

- Зараз вивчаються всі можливості встановлення головної ялинки. Обговорюються різні варіанти. Мер підтвердив, що ялинку буде встановлено. Ми працюємо, шукаємо партнерів та спонсорів, готуємось. Ескіз ялинки вже розроблено. Можу сказати, що цього разу ялинка буде не про новорічне диво. Цього року зовсім інша історія, - повідомив президент агентства Folk Ukraine Ігор Добруцький, яке займалося організацією новорічного свята на Софійській площі минулого року.

За його словами, вже розроблено декілька варіантів ескізів головної ялинки країни. На одному з них пропонується прикрасити іграшками у кольорах національного прапора, а також квітами та свічками. Різдвяну зірку на верхівці пропонують замінити тризубом.

2021 року головна ялинка України красувалася на Софійській площі. Її висота становила 31 метр, а на гілках було розвішано 20 тисяч золотих та червоних куль. Також новорічне деревце було прикрашене 10-кілометровою гірляндою у вигляді великого бані. прикрашена 20 тисячами золотих та червоних куль, а також 10-кілометровою гірляндою у вигляді великого купола. Тоді на верхівці лісової красуні встановили велику зірку з 12 променями та земну кулю.

Фото: realist.online

Фото: realist.online

 

Фото: realist.online

Фото: realist.online