24 березня
Завантажити ще

В ООН незадоволені звільненнями у Twitter, а засновник соцмережі - вибачився

В ООН незадоволені звільненнями у Twitter, а засновник соцмережі - вибачився
Фото: Робін Бек/Пул через REUTERS

Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк у відкритому листі закликав нового власника компаніїTwitter Ілона Маска забезпечити дотримання прав людини у соціальній мережі. Про це пише Reuters.

Twitter Inc звільнила половину своєї робочої сили в п'ятницю, і в твітах співробітників соціальної мережі йдеться про те, що команда, яка відповідає за права людини, була серед постраждалих, що Тюрк назвав не "обнадійливим початком".

- Twitter повинен розуміти шкоду, пов'язану з його платформою, і робити кроки для його усунення. Повага до наших спільних прав людини має встановити бар'єри для використання та розвитку платформи. Коротше кажучи, я закликаю вас зробити так, щоби права людини посідали центральне місце в управлінні Twitter під вашим керівництвом, - сказав комісар.

При цьому засновник соцмережі Джек Дорсі взяв на себе відповідальність за політику, яку проводить новий власник щодо соцмережі Ілон Маск. У соцмережі він написав, що надто швидко збільшував розмір компанії і тепер співробітників доводиться звільняти.

- Люди в Twitter у минулому та теперішньому сильні та стійкі. Вони завжди знайдуть вихід, яким би складним не був би момент. Я розумію, що багато злих на мене. Я відповідаю за те, чому всі опинилися в такій ситуації: Я надто швидко збільшив розмір компанії. Я прошу за це вибачення, – написав він.

Раніше сам Маск заявив, що сервіс відчуває "різке падіння доходів" і тому такий захід є вимушеним. За його словами, всім скороченим співробітникам компанія запропонувала компенсацію у розмірі 3-місячної вихідної допомоги. За його словами, розмір виплати становить на половину більше, ніж потрібно згідно із законом.