29 травня
Завантажити ще

У «Потязі перемоги» з Києва до Кишинева працює провідницею мати "азовця" «Ореста»

У «Потязі перемоги» з Києва до Кишинева працює провідницею мати
Фото: https://t.me/UkrzalInfo/3161

У суботу, 5 листопада, із Києва до Кишинева вперше вирушить «Потяг перемоги». Про це повідомили в «Укрзалізниці». Состав виходитиме з Києва о 17.02 і прибуватиме до столиці Молдови о 10.38 наступного дня. Назад до України «Потяг перемоги» виїжджатиме о 17.45, і об 11.48 наступного дня рейс прибуде до Києва.

Цей потяг примітний тим, що його вагони розписані вручну українськими художниками. Їхні малюнки присвячені тимчасово окупованим регіонам України та громадянам нашої країни, які борються за незалежність. Кожен вагон став «полотном» для зображення окремого регіону, що знаходиться під тимчасовою окупацією або страждає від постійних обстрілів: Крим, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська та Харківська області. Два місяці состав подорожував усіма регіонами України, нагадуючи про події, що відбуваються на півдні і сході України.

Символічно, що одним із провідників «Потяга перемоги» буде Ірина Юрченко – мати бійця полку «Азов» Дмитра «Ореста» Козацького. Як розповіла народний депутат Євгенія Кравчук, на «Потязі перемоги» розміщено фотографії «Ореста», які стали відомими у всьому світі.