Завантажити ще

МОН дозволило школам вести класний журнал в електронній формі

МОН дозволило школам вести класний журнал в електронній формі

В українських школах вчителям дозволили вести класний журнал у електронній формі. Дублювати його у паперовій формі потреби немає. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

- Заклад може обирати будь-яку електронну освітню інформаційну систему, яка надає послугу з ведення електронного класного журналу або скористатися безкоштовним державним сервісом "eJournal" на базі програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту", - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, школи також матимуть змогу вести в електронній формі документи, які можуть створюватися у процесі діяльності навчального закладу.

– Електронне діловодство – вагомий крок зі спрощення та автоматизації управлінських та освітніх процесів в установах загальної середньої освіти, – наголосили в МОН.

Відповідно до наказу, школи зможуть вести в електронній формі такі документи: класний журнал, журнал факультативних та гурткових занять, особисті справи претендентів на освіту, особиста справа педагогічного працівника, накази керівника з кадрових питань особового складу тимчасового зберігання, річний план роботи навчального закладу та розклад навчальних занять та інші.