Завантажити ще

За 1,5 доби українці зібрали гроші на купівлю 60 бронетранспортерів для ЗСУ

За 1,5 доби українці зібрали гроші на купівлю 60 бронетранспортерів для ЗСУ

Благодійний фонд Сергія Притули зібрав 236 мільйонів гривень на покупку 60 британських бронетранспортерів Spartan. Гроші були зібрані лише за 1,5 доби. Про це телеведучий повідомив у своєму Телеграм-каналі.

- Ніхто! Ніколи! НАС НЕ ПЕРЕМОЖЕ! Бо ми – українці! А це означає, що для нас немає слова "неможливо"! 1,5 діб, за які ми знову перевертаємо світ догори дном!, - написав Притула.

Як зазначив шоумен, цього разу знову вдалося перевиконати план збору. Спочатку було задумано зібрати гроші на 50 бронемашин, але внаслідок цього українці зуміли задонатити на 60 одиниць техніки. Про закупівлю БМП фонд уже домовився із британською стороною.

Це третій масштабний збір, який проводить фонд Притули. До цього українцям вдалося зібрати 600 мільйонів гривень на "Байрактари" для ЗСУ, але в результаті компанія-виробник подарувала безпілотники нашій країні. На зібрані гроші волонтери купили супутники для українських воїнів.

Вдруге Притула спільно з блогером Сергієм Стерненком зібрали за добу 352 мільйони гривень на закупівлю дронів-камікадзе, щоб "помститися" росіянам. Цей збір був оголошений після масового жовтневого удару по Україні іранськими дронами.