3 червня
Завантажити ще

Марку "Кримський міст на біс!" почнуть продавати 4 листопада – на російське свято

Марку
Фото: t.me/igorsmelyansky

Укрпошта” у пʼятницю почне продавати марку «Кримський міст на біс!». Про це повідомив гендиректор Ігор Смілянський. За його словами, 4 листопада буде 8 років, 8 місяців та 8 днів війни, а ще 4 листопада в Росії державне свято - День народної єдності.

- І неважливо, хто насправді підірвав міст, нам вистачає самого факту. Тираж нашої пророчої марки складає 300 тис. маркових аркушів, або 2,1 млн марок, - написав Смілянський у своєму телеграм-каналі.

Придбати марку можна у відділеннях "Укрпошти", в онлайн-магазині національного оператора поштового зв'язку, а також на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay і Amazon. 

Більше 70 тисяч листів продано по передзамовленню. На сайті “Укрпошти” поштовий набір «Кримський міст на біс!» коштує 142 грн. Він включає марковий аркуш, художній конверт та листівку.

“Укрпошта” анонсувала марку «Кримський міст на біс!» 8 жовтня, після того, як у цей день на Кримському мості сталися вибух та пожежа. Ескіз створив полтавський художник Юрій Шаповал. На марці зображена сцена із фільму «Титанік». 

1 листопада "Укрпошта" попросила обрати ескіз новорічної марки.

Новини по темі: міст марки Укрпошта