Завантажити ще

У Запоріжжі відновили енергопостачання, що зникло після російських обстрілів

У Запоріжжі відновили енергопостачання, що зникло після російських обстрілів
Фото: zoe.com.ua

У Запоріжжі завершені роботи з ліквідації наслідків атаки окупаційних військ РФ на об’єкти енергетичної інфраструктури. Як повідомили у «Запоріжжяобленерго», через обстріли 31 жовтня загарбників місто було повністю знеструмлено.

За уточненими даними, без енергопостачання залишилися 197 600 домівок, підприємств та установ. Енергетики взялися до відновлення одразу після обстрілів. Станом на 15:00 31 жовтня були підключені вже близько 190 тисяч споживачів. Наразі енергопостачання після обстрілів повністю відновлено.

По Гуляйпільському та Оріхівському районних відділеннях, а також по Степногірській ділянці через активні бої та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районних відділення через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

 Загалом станом на 7-у ранку 1 листопада без енергопостачання залишаються 28 078 споживачів у 78 населених пунктах Запорізької області (за винятком Василівського, Михайлівського, Бердянського, Приморського, Мелітопольського, Якимівського, Веселівського, Токмацького, Кам’янсько-Дніпровського, Більмацького та Розівського районних відділень):

  •  Гуляйпільські електромережі – 13 395 абонентів;
  •  Оріхівські електромережі – 13 034 абоненти;
  •  Степногірська ділянка (Запорізькі районні електромережі) – 1 648 абонентів;
  •  Запорізькі міські електромережі – 1 абонент.