Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: сонячно та сухо

Прогноз погоди в Україні: сонячно та сухо
Фото: Image by Rebekka D from Pixabay

Температура води біля узбережжя Криму наразі +16…+17 градусів. Російським морякам, напевно, прохолодно стрибати за борт зі своїх палаючих корит, але що вдієш. Раз Валерій Залужний вирішив, що вони мають тонути, значить – тонуть.

А в Донецькій та Луганських областях росіяни у понеділок помирають під похмурим мрячним небом. Невеличкий дощ очікується і в Дніпрі, а в решті по Україні без опадів. Більше того, в Ужгороді, Львові, Тернополі, Рівному, Луцьку, Києві та Чернігові небо ясне, безхмарне та сонячне. По суті, окрім Донбасу, повністю похмуро лише на півдні та у Чернівцях, Івано-Франківську та Хмельницькому.

Загалом у країні похолоднішає. До +10 - у Чернігові та Сумах. У Львові Ужгороді та Одесі - до +17. У решті регіонів у середньому +13. І це у кращому випадку. Вночі температура впаде до +4…+9. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, подекуди на Лівобережжі до 15-20 м/с.

Напрям вітру обіцяє ясну погоду, якщо вірити народним прикметам. Вони також кажуть: сніг не випав – зима нескоро настане. Від себе додам: якщо сніг не випав 31 жовтня, то у жовтні вже й не випаде.

Також можна подивитися у колодязь: перед морозом вода в ньому підіймається, перед дощем - опускається. Якщо з колодязя видно зірки, то ви в нього впали.

Ті, хто залишився на поверхні, можуть відсвяткувати ввечері переддень Дня всіх святих - Геловін. Або день народження соліста Pianoбой Дмитра Шурова. Йому виповнюється 41 рік. Або і те, й інше.