29 вересня
Завантажити ще

Погода в Україні: тепло та сонце, у двох областях дощі

Погода в Україні: тепло та сонце, у двох областях дощі

Подорожі у часі можливі! Якщо ви не полінуєтеся і в ніч з 29-го на 30 жовтня станете о четвертій годині, то зможете власноруч звернути час назад. І перевести стрілки на годину тому. Також ви зможете насолодитися свіжим північно-західним вітром 5-10 м/с та температурою повітря +4…+10 градусів.

Якщо ж ви все проспите – нічого страшного, вітер нікуди не подінеться, стрілки переведуть без вашої участі, а от за вікном уже буде +13…+18.

Останні вихідні жовтня порадують нас комфортною температурою, мінливою хмарністю та відсутністю опадів. Дощі у суботу можливі лише у Чернігівській та Сумській областях, у неділю у Карпатах.

На заході та сході країни очікуються нічні та ранкові тумани. Це, до речі, ознака відлиги. Загалом очікується чудова для прогулянок на вулиці погода. Вдома однаково робити нічого, без електрики.

До того ж саме на вулиці ви зможете стати справжнім народним синоптиком, якщо виявите хоча б трохи спостережливості.

Наприклад, яскраве небо – до хорошої погоди, тьмяне – до снігу та дощу. Листя пожовтіло, але не опадає - морози прийдуть не скоро. До речі, кияни: якщо на каштанах ще залишилося листя, то варто очікувати на потепління.

Якщо зустрінете гусака на одній лапі – до похолодання. Однак ймовірність побачити в місті такого птаха мінімальна. Тому вам ще: куди ворона поверне дзьоб, звідти вітер і повіє. Навіщо вам такі знання, питання спірне, але хоч не будете без діла хитатися.

Втім, щоби передбачити погоду, можна нікуди не виходити. Наприклад, якщо 30 жовтня кішка спить міцно цілий день, значить, буде тепло. Як зрозуміти міцність сну? Експериментуйте. Якщо сонце на заході  в колі - до негоди.

До речі, про кішок. 29 жовтня у США національний день цієї бестії. А в Україні – день народження чудового актора - справжнього патріота нашої країни Олексія Горбунова. Йому виповнюється 61 рік. Рівно на 20 років пізніше народився ще один відомий українець, цього разу з галузі спорту – футболіст Руслан Ротань.

Далі гірше. Гірше для КВК. Тому що наступний наш іменинник закинув цю справу та став спікером Верховної Ради. Ось у цьому кріслі, в якому, тьху, соромно згадати, хтось сидів, Руслан Стефанчук зустріне 47 років.

Новини по темі: Погода Дощ