Завантажити ще

Енергоатом: Із 6,7 тисячи працівників ЗАЕС лише сотня підписали контракт із Росатомом

Енергоатом: Із 6,7 тисячи працівників ЗАЕС лише сотня підписали контракт із Росатомом
Фото: t.me/energoatom_ua

Працівники Запорізької атомної електростанції масово відмовляються підписувати контракти із Росатомом, незважаючи на посилений тиск з боку російських окупантів. На сьогодні загарбникам вдалося схилити до співпраці лише близько сотні працівників. Про це повідомляє Telegram "Енергоатому".

Протягом двох тижнів росіяни роблять все можливе, щоб змусити персонал підписати контракти з фейковим підприємством АТ "Екплуатуюча організація "Запорізька АЕС", яка керується Росатомом. Вони вдаються до тиску, заявляючи, що тисяча працівників станції вже підписали контракти.

– Однак ця брехня не спрацьовує. Насправді із 6700 працівників, які залишилися працювати на окупованій росіянами ЗАЕС, лише близько сотні підписали контракти з Росатомом. Причому переважна більшість із тих, хто це зробив, погодилася під тиском загарбників, - розповіли в компанії.

Крім того, 4300 працівників ЗАЕС виїхали на підконтрольну Україні територію, а більшість тих, хто залишився, має проукраїнську позицію та продовжує максимально відтягувати підписання контрактів. Проте частина співробітників добровільно погодилася працювати на Росію, зокрема з керівного складу ЗАЕС. Їхні прізвища відомі, і всі вони відповідатимуть за свої дії після звільнення станції та повернення під повний контроль України, додали в "Енергоатомі".