Завантажити ще

Федоров: Завезені до Мелітополя російські вчителі масово тікають

Федоров: Завезені до Мелітополя російські вчителі масово тікають
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

У школах окупованого Мелітополя катастрофічно не вистачає вчителів, оскільки більшість мелітопольських освітян не хочуть співпрацювати з російськими окупантами. А колаборанти та завезені з Росії "вчителі" вже масово почали тікати. Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram.

- У 13-й школі промивати дітям мозок російською пропагандою вже немає кому: звільнилися майже всі горе-"педагоги". В інших закладах у окупантів тотальна нестача кадрів. Настільки, що у 16-й школі класними керівниками стали військовий-чеченець та студентка фейкового університету, який росіяни відкрили на базі захоплених мелітопольських вишів, – розповів він.

За словами градоначальника, вчителі "відчули запах смаженого" і тікають. Федоров подякував мелітопольським педагогам, понад 90% з яких не пішли на співпрацю з окупантами.

На початку вересня стало відомо, що до окупованого Мелітополя прибули понад 500 вчителів з Росії, яким пообіцяли "безкоштовне житло" та "високі зарплати". Причиною завезення вчителів із РФ, за словами Федорова, була відмова українських вчителів співпрацювати з ворогом.