Завантажити ще

Відео дня: Ілон Маск увійшов до штаб-квартири Twitter з раковиною в руках

Відео дня: Ілон Маск увійшов до штаб-квартири Twitter з раковиною в руках

Напередодні угоди щодо купівлі соціальної мережі Twitter американський мільярдер Ілон Маск відвідав штаб-квартиру в Сан-Франциско. Відео він опублікував у своєму акаунті.

На відео видно, як мільярдер входить до головного офісу соцмережі з раковиною в руках. Також у своєму обліковому записі в Твіттер Маск вже змінив статус - тепер там позначається "Chief Twit".

Як пише "CNN", про те, що Маск відвідає штаб-квартиру співробітники соцмережі отримали листи від директора з маркетингу Леслі Берланд.

- Як ви скоро побачите або почуєте, Ілон знаходиться в офісі SF цього тижня, зустрічається з людьми, ходить коридорами і продовжує занурюватися у важливу роботу, яку ви все робите. Якщо ви знаходитесь у Сан-Франциско і бачите його поблизу - передайте привіт! Для всіх інших це лише початок багатьох зустрічей та розмов з Ілоном, - йшлося в повідомленнях.

За даними американського телеканалу, закриття операції очікується до кінця цього тижня. Маск придбає Twitter за 44 мільярди доларів. У п'ятницю, 28 жовтня, запланована особиста зустріч Маска зі співробітниками соцмережі.


ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Ілону Маску належить 9,2% акцій соціальної мережі Twitter – на початку квітня він став у компанії одним із найбільших акціонерів. Пізніше мільярдер запропонував компаньйонам викупити всю платформу за 43,4 млрд. доларів. Вперше про покупку Маском соцмережі Twitter стало відомо наприкінці квітня. Рішення про продаж соцмережі було ухвалено членами правління компанії одноголосно.

На початку травня мільярдер вирішив розірвати угоду на купівлю соцмережі. Його адвокати заявили, що Twitter не надав йому достатньо інформації про бізнес компанії, що спричинило таке рішення. Тоді голова правління Twitter Брет Тейлор повідомив про намір компанії подати позов проти Маска. На початку жовтня ЗМІ писали, що Маск погодився продовжити угоду на погоджених умовах.

Фото: twitter.com/elonmusk

Фото: twitter.com/elonmusk