Завантажити ще

Федоров: Окуповані території Запоріжжя – без тепла та газу, зі світлом перебої

Федоров: Окуповані території Запоріжжя – без тепла та газу, зі світлом перебої
Фото: facebook.com/IvanFedorovМелітополь

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області немає опалення та виникають постійні перебої з електропостачанням. Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав мер Мелітополя Іван Федоров.

– Електрика є, але стабільного електропостачання немає. Росіяни повністю контролюють АЕС, яка вже понад три тижні зовсім не функціонує та не виробляє електроенергію. Сьогодні наші тимчасово окуповані території живлять від електрики з Криму, але потужності не вистачає, тож постійні перебої, – сказав він.

Також Федоров додав, що через відсутність опалення люди почали грітися та включають обігрівачі, що призводить до постійних відключень. Щодо газу, то його немає вже більше трьох місяців.

- Росіяни обіцяють щоразу нові терміни, але на сьогоднішній день немає газу ні в Мелітополі, ні в районі, і, звичайно, не починається опалювальний сезон. Сьогодні є чергові обіцянки, що з 1 листопада начебто має з'явитися природний газ на тимчасово окупованій території, але мешканці запасаються дровами, вугіллям, знаходять будинки родичів у передмісті, щоби перечекати зиму, - сказав мер.

Раніше Федоров розповів, що поки мелітопольці мерзнуть, а в дитячих садках і школах температура нижче за норму, обидва офіси гауляйтера Балицького обігрівають краденими мінікотельними. Жителі регіону вже не реагують на обіцянки рашистів розпочати опалювальний сезон вчасно