20 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: температура впаде до +13

Прогноз погоди в Україні: температура впаде до +13
Фото: www.facebook.com/UkrHMC

У Києві хмарно із проясненнями. На куртку одній моїй колезі прилетів на павутинці павучок, на іншу напали ворони. Про що це нам, з погляду погоди, говорить? А про те, що коли ворони і 27 жовтня вирішать поклювати мою колегу, при цьому голосно каркаючи, – наближається відлига.

В очікуванні цього рецидиву метеорологи змушені самостійно готувати прогноз погоди. На їхню думку, 27 жовтня невеликий дощ, і то вночі, можливий у регіонах ліворуч Дніпра. Щоправда, у західних областях вночі та вранці очікується густий туман, видимість впаде до 200–500 метрів.

Температура загалом по країні знову рухається до зниження. Найтепліше у південних та південно-західних областях України. Від Ужгорода через Вінницю, Миколаїв та до Запоріжжя вдень від +14 до +16. У решті куточків нашої країни в середньому до +12…+13 градусів. У Сумах та Луганську до +11.

Нічні максимуми до +6…+9. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

І знову народні прикмети. 27 жовтня – релігійне свято Праскеви Грязнухи. Можливо, на честь нього у Києві місцями порозкопували дороги в пошуках труб теплопостачання, що лопнули. А може, міській владі просто закортіло поміняти одну плитку на іншу: гроші ж освоювати треба. Але якщо ви вивалялися в цій грязюці, знайте - зима почнеться за чотири тижні (спеціально не треба йти падати в калюжу, йдеться про відсутність морозу 27 жовтня). Паморозь у цей день, до речі, передрікає морозну зиму. А похмура та снігова погода – негоду наприкінці травня. Тож є всі шанси у травні таки сходити на шашлички - снігу в четвер не передбачається.