Завантажити ще

Ведучу BBC зняли з ефіру - вона занадто раділа, що Джонсон не стане прем'єр-міністром

Ведучу BBC зняли з ефіру - вона занадто раділа, що Джонсон не стане прем'єр-міністром
Фото: BBC

Ведучу BBC Мартін Кроксалл зняли з ефіру через радісну реакцію на те, що Борис Джонсон вибув із гонки за крісло прем'єр-міністра. Компанія вважає, що ведуча таким чином могла порушити принцип неупередженості в ефірі, пише Telegraph.

- BBC прагне досягти належної неупередженості в усіх видах своєї продукції. Це зобов’язання має фундаментальне значення для нашої репутації, наших цінностей і довіри аудиторії. Тому BBC News терміново переглядає вчорашній випуск The Papers на каналі News на предмет потенційного порушення неупередженості, - сказано у заяві мовника.

Кроксалл працює на BBC з 1991 року і є однією з головних ведучих новин BBC News. В ефірі шоу The Papers оглядає новини британських газет. Новина про відмову Джонсона змагатися за лідерство політичної партії "Торі" з'явилася за півтори години до виходу шоу в ефір. Кроксалл не стримувала радості через це і сказала:  «Ну, це все дуже захоплююче, чи не так? Чи дозволено мені бути такою радісною? Мабуть, не варто (після цих слів Кроксалл засміялася. - Ред). Напевно, я порушую якесь жахливе правило неупередженості, хихикаючи».

У жовтні BBC отримало 102 скарги на нове недільне політичне шоу, головною проблемою якого гладачі вбачали в упередженості щодо прем'єр-міністра Ліз Трасс.

Новини по темі: Борис Джонсон