25 вересня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: потеплішає до +21

Прогноз погоди в Україні: потеплішає до +21

Варто лишень було у Києві потеплішати до +14, як у столиці включили опалення. Ціну цієї розкоші ми дізнаємося за кілька тижнів у платіжках. При цьому синоптики заговорили про повернення бабиного літа. Як і передбачав народний синоптик із Кропивницького Станіслав Щедрін, тепло повернулося, і, на його думку, до кінця жовтня температура повітря буде до +15…+19 градусів, а на півдні країни, можливо, й до +21. Цей прогноз, як мінімум на вівторок, 25 жовтня, підтверджує і офіційний Гідрометцентр. За їхніми даними, тепло розподілилося так: у Рівненській, Волинській та Житомирській областях та у Сумській, Харківській, Полтавській областях, а також на Донбасі найхолодніше – від +12 до +13.

На заході країни, а також у центрі, у Київській та Чернігівській областях трохи тепліше: +14...+15. Ужгород, Івано-Франківськ та Чернівці +16…+17. Найтепліше на півдні, де +18… +19 (хоча метеорологи допускають усі +21).

Вночі температура тримається близько +5… +10 градусів.

При цьому, окрім Донбасу та Харківщини, по всій країні йдуть дощі різної тривалості та інтенсивності, бо небо над країною хмарне з проясненнями. Вітер помірний 5-10 м/с.

Докладний прогноз погоди на 25 жовтня

Завдяки відключенню електрики та світломаскуванню вночі стало зручно спостерігати з вікна за небом: освітлення не завадить самому передбачити погоду. Адже яскраві зірки обіцяють потепління, а тьмяні - морози. Якщо зірки мерехтять синім кольором – на носі снігопад. Червоний місяць – до сильних вітрів.

Якщо ви дальтонік і не розрізняєте кольорів, прислухайтеся: гуркіт грому 25 жовтня - до короткої та безсніжної зими. Якщо не маєте музичного слуху, розплющте очі: бачите на деревах листя – це до пізніх морозів.

25 жовтня 90 років виповнюється першому прем'єр-міністру України Вітольду Фокіну. Ще один політик, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко, відзначає 65-річчя. 47 років виповнюється колишньому заступнику міністра охорони здоров'я Олександру Лінчевському, відомому виключно фразою про те, що всі ракові хворі помруть без варіантів, тому немає сенсу виділяти на їхнє лікування за кордоном гроші. Побажаємо імениннику здоров'я.

50 років відзначає голова Нацполіції України генерал Ігор Клименко. 39 років стукне відомому волонтеру – керівникові благодійного фонду «Повернись живим» Віталію Дейнезі.

І про новини спорту… 45 років виповнюється олімпійській чемпіонці гімнастці Катерині Серебрянській. 53 роки відзначає володар "Золотої бутси" за забиті в одному матчі п'ять голів футболіст Олег Саленко.