Завантажити ще

В Україні помер журналіст Леонід Канфер

В Україні помер журналіст Леонід Канфер
Фото: facebook.com/ukrainabezsyrit/

Після тривалої боротьби з тяжкою хворобою помер журналіст та режисер Леонід Канфер. Він пішов з життя у власному будинку, віком 49 років. Про це повідомила у Фейсбуці його дружина Світлана Канфер.

- Сьогодні вранці не стало мого Льоні... Він боровся до кінця, тому що обіцяв мені дожити до мого ДР, три дні не вистачило. Я тримала його за руку до останнього, вдома, як він хотів. Він так тримався за мене, що полетів на небо тільки коли я його відпустила, бо бачила, як йому важко. Льоню – ти моя рідна душа, я не знаю, як без тебе. Немає сенсу, - написала Світлана.

Як зазначила дружина Канфера, при можливості вона планує поховати чоловіка на батьківщині – в Ізраїлі. Про дату прощання та похорон з відомим журналістом поки не уточнюється.

Ізраїльтян Леонід Канфер народився у Білорусі. Проживав та працював він в Україні. Був ведучим програми "Репортерський клуб" на каналі "Еспресо". Канфер також відомий як режисер, автор документальних фільмів. Серед його робіт - "Моя війна: два життя Василя Сліпака", "Суди в законі" та інші. За свої заслуги журналіст був удостоєний премією ТЕФІ, Нью-Йоркського міжнародного фестивалю документального кіно, викладач, автор курсу про спецрепортаж та документалістику.

У 2018 році у Канфера виявили онкологічне захворювання. Близько чотирьох років він боровся з недугою, але врятувати журналіста лікарям не вдалося.

"КП в Україні" висловлює свої співчуття рідним та колегам Леонід Канфера у зв'язку з тяжкою втратою...

Новини по темі: Режиссер Журналісти Втрати