23 вересня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: морози до -3

Прогноз погоди в Україні: морози до -3
Фото: ​facebook.com/UkrHMC

Кінець робочого тижня зустрічає нас абсолютно мінливою хмарністю. А в західних та південних регіонах – туманом, це якщо ви рано-вранці збираєтеся на роботу. Також вночі у східних та південно-східних областях можливий невеликий дощ. Але вдень в Україні сухо.

Тепло потихеньку здає свої позиції: на Лівобережній Україні та у Вінниці стовпчик термометра навіть не дістається позначки +10, середньої по країні. В Одесі, Херсоні, Миколаєві та Чернівцях +12. У Львові та Ужгороді +13. Ось і увесь максимум.

Мінімум засмучує. Вночі вже від -3 до +2 (а в Ужгороді вже без жодних плюсів). Мінусів немає хіба що тільки на півдні та сході країни по лінії діагоналі Одеса – Миколаїв – Дніпро – Харків.

Як на зло, не вщухає і вітер: дме стабільно з північного заходу зі швидкістю 7-12 м/с, а на сході та у Запорізькій області з поривами до 15-20 м/с. Може, здує назад до Росії не добиті нашою ППО дрони-камікадзе?

Якщо ви не довіряєте нашим синоптикам, зверніться за прогнозом до братів наших менших. Висуньте 21-го числа голову у вікно і прислухайтеся, чи не кричить у лісі сова. Це до сильних холодів. Якщо сова кричить: «Сховай голову, скотиняка, -  застудишся», то це хтось із ваших близьких. Але якщо кричать не близькі, а навпаки – худоба (баран чи корова), та ще й поводяться неспокійно – це теж до негоди. До речі, мороз віщують і низькі хмари.

У місті класичну скотину знайти складно. Тому подивіться на місяць: ореол чи кола навколо нього обіцяють посушливе літо. А ось поява туманного кола навколо сонця віщує ясну та суху погоду.

Народження ж 21 жовтня пророкує немовляті здібності до взуттєвого ремесла. Мабуть, ці люди схильні взувати інших або вміють швидко перевзуватися.

Так, 55 років виповнюється продавцю лікувальних пірамідок Дмитру Гордону. 64 роки відзначить голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк. 50 років – ось же час летить! – стукне письменниці, автору циклу «Київські відьми» Ладі Лузіній. Як бачимо, народжені 21 жовтня знаменитості так чи інакше пов'язані із журналістикою. Ех, а пішли б у взуттєве ремесло, які б постоли плели - замилуєшся...