25 вересня
Завантажити ще

У Німеччині після антиукраїнських демонстрацій почали стежити за російською діаспорою

У Німеччині після антиукраїнських демонстрацій почали стежити за російською діаспорою
Фото: Фото: Омер Мессінгер/Getty Images

Як заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен на онлайн-брифінгу, після антиукраїнських демонстрацій за участю росіян Німеччина почала стежити за ними. Йдеться про настрої всередині діаспори.

– Ми дуже чітко дивимося, які там настрої, – зауважила Анка Фельдгузен. - Ми бачили дуже негарні речі та демонстрації. Я думаю, що ми продовжимо дуже уважно і дуже близько спостерігати, як реагує ця російськомовна діаспора у Німеччині.

Щодо припинення видачі віз для громадян Росії Євросоюзом, посол Німеччини зазначила, що їхній підхід – приймати рішення щодо видачі дозволу на в'їзд у кожному конкретному випадку.

Німеччина – країна з великою російською діаспорою. Демонстрації за Росію, автопробіги із триколором та досить широка підтримка держави-агресора серед російськомовної спільноти тут не викликають подиву.

Іноді така підтримка виливається в заклики бомбити, наприклад, Дрезден – до цього Путіна закликала одна з росіянок, що проживають на території Німеччини. Причиною став мітинг українців у Дрездені, на який вони зібралися після масового ракетного обстрілу. Відео з роликом потім зникло з Тік-Тока. Цим випадком займалися німецькі правоохоронці.