Завантажити ще

Київська влада пояснила куди бігти, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання

Київська влада пояснила куди бігти, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання
Фото: Wokandapix/pixabay.com

Якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчального процесу, то педагоги разом з дітьми та їхніми батьками мають пройти в укриття. До відбою повітряної тривоги інші учні не приймаються. У разі, якщо батьки прийшли до школи, а їхня дитина перебуває в укритті – забрати її зможуть лише після відбою тривоги. Про це сказано в інструкції, яку розробила Київська міська рада.

- Працівники навчальних закладів, діти/учні, які під час оголошення сигналу «Повітряна тривога!» знаходяться вдома або в дорозі до навчального закладу, повинні терміново пройти до найближчого укриття. Якщо тривогу оголосили під час приходу дітей – школярі разом із працівниками установи та батьками терміново переходять в укриття навчального закладу, – йдеться у повідомленні.

Після того, як пролунав сигнал "Відбій повітряної тривоги!" навчальний процес переривається - уроки цього дня продовжаться у дистанційному форматі. У той же час онлайн-навчання має початися не пізніше ніж через 1 годину. Адміністрація закладу має ухвалити рішення щодо організації навчального процесу та його режиму, після чого - поінформувати дітей та їхніх батьків.