Завантажити ще

На Київщині навчальні заклади до 21 жовтня працюватимуть дистанційно

На Київщині навчальні заклади до 21 жовтня працюватимуть дистанційно
Фото: t.me/kyivoda

На Київщині навчальні заклади з 17 по 21 жовтня продовжать працювати дистанційно. Про це Київська обласна військова адміністрація повідомляє у телеграмі.

– Наступного тижня, з 17 по 21 жовтня, навчальні заклади Київської області продовжать працювати у дистанційному режимі. Таке рішення було ухвалено під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області 13 жовтня 2022 року. Воно зумовлене посиленою загрозою ракетного обстрілу з боку Російської Федерації, - розповіли в адміністрації.

Йдеться про всі освітні заклади будь-яких форм власності – загальної середньої, дошкільної, професійної (професійно-технічної) та професійної вищої освіти. Про зміни у навчальному процесі буде поінформовано додатково, додали у відомстві.

Тим часом влада столиці вирішила, що навчальні заклади міста з 17 жовтня працюватимуть у змішаному форматі. Доступні будуть і онлайн, і офлайн форми навчання. Це стосується закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

- Ті, хто ходив раніше у школи, садочки або інші заклади освіти, зможуть, за бажанням, відновити офлайн навчання. Проте ті, хто не може або не бажає з тих чи інших причин наступний тиждень ходити до закладу освіти, можуть навчатися дистанційно, - зазначили в КМДА.

Влада столиці підкреслює, что заклади освіти працюватимуть офлайн. Але чи відправляти туди дітей, чи залишити їх вдома на дистанційці – вирішуватимуть батьки.