Завантажити ще

"Укрпошта" випустить нові марки до Дня захисників та захисниць України

Фото: ukrposhta.ua

"Укрпошта" випустить нові поштові марки "Слава Збройним Силам України!" до Дня захисників та захисниць України. Про це повідомляє пресслужба " Укрпошти ".

- Марочний лист "Слава Збройним Силам України!" складається з шести поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ. Крім марок, також буде випущено 6 конвертів з емблемами військ, 6 карток та конверт "Перший день". Наклад марочного аркуша – 1 мільйон екземплярів, - зазначили у пресслужбі.

Випуск марок благодійний: частину зібраних коштів буде направлено на допомогу Збройним силам України. Купити поштовий випуск "Слава Збройним Силам України!" можна починаючи з 14 жовтня у міських відділеннях "Укрпошти" по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині "Укрпошти". Крім того, новий поштовий випуск продаватиметься в офіційних онлайн-магазинах "Укрпошти" на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon.

Погашення штемпелем "Перший день" відбудеться у Києві 14 жовтня. Спецгасіння "Слава ЗСУ!" проходитимуть 14-15 жовтня у всіх філіях "Укрпошти" (штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим, м. Севастополя та Херсонської області працюватимуть на Київському головпоштамті).

Новини по темі: Укрпошта Поштова марка