Завантажити ще

Прогноз погоди по Україні: холодне бабине літо

Прогноз погоди по Україні: холодне бабине літо
Фото: www.facebook.com/UkrHMC

Неймовірно, але прогноз погоди для Києва на четвер, 3 грудня, повністю виправдався у середу, 13 жовтня, у Харкові! Жарт… Бо дійсність ще не трагічна. Погода в Україні стійка, без різких коливань. Від цифри +13 на карті країни ряботить в очах. Така температура повітря є практично в усіх регіонах. Тільки у Сумах та Івано-Франківську нижче, до +12. Трохи тепліше у Миколаєві, Херсоні та Запоріжжі, де +15, та в Одесі та Ужгороді, де +16.

Нічні показники від +1 до +6 градусів, на півдні до +7…+8. Мінлива хмарність без опадів. Хіба що у Карпатах можливий невеликий дощ. Також вночі та вранці по країні, окрім східних та південних регіонів, очікується туман. Вдень його розвіє північно-західний вітер 3-8 м/с.

Народні прикмети цього дня, як ніколи, чіткі та зрозумілі. Наприклад: "Прийшов жовтень, а краще б гроші".

Подальше прогнозування потребує живих істот. Тож якщо білка високо на дереві облаштувала свій будиночок – на теплу зиму, низько – на люту. Якщо ви полізли до білки на дерево і впали у високі бур'яни, то зима буде сніжною, з частими хуртовинами. Якщо, лежачи у бур'янах, ви бачите над собою блідий і каламутний місяць у тумані - це до негоди. Або у вас струс мозку.

Якщо ж ви впали в лісах Закарпаття, оглядіться довколо себе та пошукайте квітку дикий шафран, він же морозець, він же пізньоцвіт осінній. Якщо вже з'явився - це до ранньої зими. Якщо він зацвіте у листопаді – то на пізню.

Далі. Підійдіть до телевізора і вимкніть телемарафон. У такий спосіб ви відсвяткуєте день народження українського недержавного телебачення. 13 жовтня 1990 року в Харкові в ефір вийшли програми студії АТВ-1 – надалі ЗАТ РТК «Тоніс-Центр».

І далі про ТБ. 59 років виповнюється акторові Миколі Боклану, молодшому братові актора Станіслава Боклана.